hurtownia materiałów budowlanych

szeroki wybór produktów

konkurencyjne ceny

profesjonalne doradztwo


O firmie

Hurtownia PELEbud rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku. Dwaj właściciele - Marek Perliński i Janusz Godlewski posiadają ponad 20 letnie doświadczenie w budownictwie.

Obsługujemy klientów indywidualnych, wykonawców a także pełnimy rolę zaplecza materiałowego dla naszych trzech ekip budowlanych.

Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego klienta. U nas nie trzeba stać w kolejce, a potem szukać magazyniera na placu. Tak organizujemy pracę, żeby klienci obsługiwani byli natychmiast. Służymy Państwu radą nie tylko jeśli chodzi o materiały, ale również o proces budowy. Obliczymy na miejscu ilości potrzebnych materiałów.

Na bieżąco prowadzimy również budowy domów jednorodzinnych jako MARKAbud. Na każdym etapie budowy służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.

Szczególnie zapraszamy do współpracy wszystkich wykonawców.

Jesteśmy zawsze otwarci na negocjacje cenowe.

Zapraszamy!


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numery:

+48 535 555 840

lub

+48 607 638 002

mogą Państwo także skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Hurtownia PeleBud oferuje szeroki wybór produktów, między innymi: materiały budowlane i remontowe, chemia budowlana, płyty karton gips, narzędzia i artykuły metalowe oraz wiele innych.

Wieloletnia obecność na rynku materiałów budowlanych i zdobyte przez ten czas doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze produktów dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.